Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rent

    senior tag

    válasz freelanced #79634 üzenetére

    Egyáltalán nem esélytelen, nézd meg a superzone.hu -t, a weblapjuk nulla, kb semmi frissítés évek óta, viszont az üzletet ajánlom. Cordura ruhák (mugen race) nadrág+dzseki a hétvégi motorkiállításon 50%-on mentek 50e helyett 25e-25e mind2.
    Én tavaly vettem náluk 35-ért nadrágot, illetve ugyannnyiért dzsekit (akkor is 50% akció volt, de 70E Ft-os kategória). Most is tuti 50-70 körül kapsz náluk nadrágot dzsekivel (kivehető thermo bélés, valamint esőálló réteg), alap protektorokkal (könyök, térd, gerinc (ez cserélhető komolyabbra benne)) marad 50E Ft, sisakra meg kesztyűre ami nem kivitelezhetetlen szerintem és ha van valami bakancsod inkább később vegyél csizmát. Persze nyílván lesz aki a 400E Ft-os kenguru bőrruhát fogja ajánlani, de már ez amit írtam ezerszer közelebb visz a biztonságos motorozáshoz, mint egy utcai farmer+pulóver+dzseki kombó, decathlon kesztyűvel. :) Ja és vékonyabb dzseki alá felvehető gerincprotektor (amihez nem kell külön vesevédő) is megvan 20 körül, azt talán a parillába (parilla.hu) vettem Kecskeméten. megnéztem 18.500 most akciósan, akira smart 7

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák