Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mocsanisi

    senior tag

    válasz pakriksz #25032 üzenetére

    Autósiskolának ebből van nyílván pénze. Kifizetsz mondjuk 20ezret, bent vagytok 10-en gyorsított kresz-en 1,5 hétig mondjuk az 200.000 forint. Mennyit kap vajon ebből az oktató? Járműkezelésnél ott az amortizáció, a benzinfogyasztás, nyílván az már annyira nem éri meg. Kocsira is inkább vezetéstechnikát írnának elő, akár motorra is, ha mert attól hogy akármelyik kategóriába kapsz jogsit, nem jelenti azt hogy biztonságba kimehetsz a forgalomba.
    Példa: Ismerősöm srác, megcsinálta az A2-őt. Vagyis elkezdte, majd haverja motorjával parkolóba 10-15-el elzakózott eltört a válla. Pihi, rehab, csinálta tovább az A2-őt. Meglett neki, vett egy 250-es gépet. Rá 2-3 hétre valami úthibán elzakózott megint 10-20-al, motor eleje elment, srácnak ujja eltört, stb. Mentem vele forgalomba, mondtam hogy jöjjön utánam, nem mentem gyorsan, nem szlalomozgattam a kocsik között, direkt figyeltem hogy beférjen mindenhova mögöttem. Egy 10-15km-es városi úton ha nem álltam meg 6-7x hogy hova lett akkor egyszer se... :U

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Új hozzászólás Aktív témák