Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szetcsuszott

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nagymotor jogsi előtt állok, közben nézegetem, hogy mit kéne venni. 40+ vagyok, 180 cm 110kg. Igazából a cruiserek állnak hozzám közel, legfeljebb még a csupaszok, autóval sem közlekedem eszetlen módon, autópályán kocsival is ritkán fordulok elő. Utast nem fogok szállítani (asszony kijelentette, hogy ő ilyen labilis sz@rokra fel nem ül), nagy túrák nem várhatóak, nem hiszem, hogy 1-2 napos belföldi kirándulásoktól többre kéne számítani. Lélekben olyan 2M körül húztam meg a határt, de látom, hogy ennyiért kb. 20 éves 650-es kis dragok vannak, amikre még nyilván költeni kell. Szóval néztem újakat, és baromira tetszik a keeway v302c, a tesztek is jókat írnak róla, de nem egy erőmű, viszont 2M okmányokkal névre írva 3 év garival és szíjas, nem láncos, tehát nem kell erre is figyelni a magamfajta kocamotorosnak. Ami ettől nagyobb, és még (nem ennyire de) tetszik, a Benelli leoncino 500, ott már azért fél misivel kijjebb vagyok, annak 2,5M a vége... Kevésbé tetszik, viszont kimondottan nagyon dícséri az összes teszt és jóval erősebb. Nem volt még nagy motorom, a tesztek alapján úgy gondolom amire nekem kell, közúti, városi 1 személyesen közlekedés, kisebb túra, elég lehet a 300 ccm 30 LE.. Ha esetleg fel is kell tévednem autópályára, a gps-es tesztek szerint a kis keewaynek valahol 140 körül van a vége, tehát nem biztos hogy megölnek. Szerintetek? Ti melyiket vennétek?

    Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

Új hozzászólás Aktív témák