Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz FeniX- #120399 üzenetére

    Igen, néztem. Ha rám szokás mondani, hogy kettős mérce, akkor ez mi? 20-as mérce? :F

    Abban egyébként tök igaza van, hogy benézték, és nem értelmezték a táblát az onroadosok. Én rögtön kiadtam volna egy vicces videót, hogy "hoppá, ezt benéztük" a helyükben. Azzal lehetett volna szépíteni. :U

    De amit Dodor a videóban művel, azon felb@sztam magam. Én nem az onroad vérszívására gondolok, az legyen az ő bajuk. De maga amit mond megint... Pl. a videóban ekézi őket, hogy hülyének nézik a nézőiket ezzel a zárt pályás dologgal, de előtte meg ő magyaráz (pont ő!), hogy van sebességkorlátozó tábla a kanyar előtt, és azt tessék betartani! WTF? :F

    Aztán meg hogy ő, mint egyszerű prosztó motoros kérdezett csak kommentben. Később(i videóban) meg már ő, mint szakmabéli kérdez, amire várt volna szakmai véleménycserét. :U

    Ha meg már komment, meg miért nézik hülyének a nézőket, akkor én is kérdeztem tőle anno, hogy miért kell azt mondani a Yamaha Tenere700-ra, hogy olyan terepen, mint egy EXC450, utána meg elkezdett nekem hisztizni, hogy ha ő "ha 500 évet kihagy, akkor becsukott szemmel, egyik ujját a seggébe dugva, háttal ülve, egy Harley-n is jobbat nyom" nálam, és ezennel kihív, amit meg miután elfogadtam nyilván nem volt jó neki...

    Ráadásul pont a velem folytatott komment-acsarkodásban írta, hogy "ha már egy irányban mozgunk a neten, akkor nem etikus rombolni a másik munkáját." Hogy is van ez? :F

    Aztán meg megy a szöveg, hogy a rendőrség nézi a kommenteket, ezért oda írjanak, ne privátba. Látom is magam előtt, ahogy Kováts2 főtörzs napi feladata, hogy trafizás közben beszámolót írjon a kommentekről... Biztos nem is az a cél, hogy felpörgesse a youtube csatornáját, miután letiltották facebookról, mi? Akkor ki néz kit hülyének? :F
    Na jó, annyit mondja, hogy a rendőrség olvassa a videó alatti kommenteket, hogy még a végén kiderül (nem fog), hogy igaz. :DDD

    (#120403) FeniX-
    Igen, ez olyan, mikor én azt mondtam, hogy a KTM-et kipróbáltam a német autópályán. Mindenki tudja, hogy ez mit jelent, ebbe belekapaszkodni nettó f@szság :W

    (#120404) Micsurin
    Ez evolúciós eredmény: az emberek hozzádörgölőznek a nagyf@szú emberhez, mert akkor azt hiszik (róluk?), hogy az övék is nagy... ;]

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák