Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz shtml #7055 üzenetére

    Ez érthető, csak tudod 6 pin-es pci tápcsatihoz, a régihez, ami úgy néz ki, hogy egy sor +12 fölötte egy sor föld alapból van olyan átalakító ami két molexből hozza össze (én is ilyet használtam fel), csak még azzal is volt dolgom, mert ott a 3 darab +12V-ból a középső ki van hagyva, hogy nehogymár jó legyen.
    Na most kérdem én nem lett volna egyszerűbb új szabvány bevezetése helyett a kártyához adni egy 6 pines átalakítót, ami eleve van, csak hozzá kéne nyúlni a gésorhoz, hogy 5 helyett 6 huzalt húzzon bele? Nem, ehelyett odaagyják a régi 6 pines molexes átalakítót a kártyához de az 5 huzalos átalakítót ráadásul, a 8 pineshez meg vegyél külön, vagy vegyél új tápot, amin van :W
    Az agyamra megy, hogy mindig azért van gondom, mert bolondbiztos kell hogy legyen. Hol van az megírva hogy a tök sötétnek, akinek hiába írsz le bármit, mert mindent bedug mindenbe ami összedugható kell tudni gépet összeszerelni? ...de most komolyan :W

    Ez mennyire logikus, hogy valaki felhasználja azt a 6 pines 5 huzalos 2 molexes átalakítót? :W :W :W Ha olyan tápja van, hogy nincs rajta 6 pines pci akkor nyolcas sincs rajta könyörgöm, most 4 molexes ágat meg honnan szed csak a videonak? Agymenés a köbön.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák