Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skullwipe

    senior tag

    Sziasztok!

    A gond a következő, van kettő ilyenem. Az egyik nem jó. Lényegi különbség a kettő között, hogy a rossz tudja az analóg dolgokat. Nem értem miért ekkora a különbség köztük, de ez kell nekem, a másik semmire se jó ilyen funkció nélkül (a winben a joy-nál lehet látni hogy a karika rész is aktív lesz).
    A gondom, hogy nem bírom felismertetni w10x64-el, vagy csak nagyon-nagyon-nagyon-nagyon nehezen (most például egyáltalán nem sikerül).
    Mit kéne tennem, hogy megjavítsam? Mert szoftveres nem lehet a gond, hiszen a másik adapterrel azonnal felismeri a rendszer, az aljzat állandó használatban van a mellette lévő is, nem ez a gond. Magának a kis vezetéknek van valami baja. Találtam erről hogy vágjam szét és forrasszam újra, de nem tudom, hogy ez megoldás lenne-e rá?
    Másikba nem mernék beruházni, mert azt se tudom honnan van és fogalmam sincs hogy tudnám azonosítani bármelyiket szétszedés nélkül, ha egyáltalán a benne található elektronika eltér.

    Köszönöm a segítséget ha van valakinek ötlete mit hogyan kéne cserélnem rajta :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák