Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • papzi57

    csendes tag

    Pár tapasztalat és kérdés:
    MK808B a hw és Finless 1.7 a fw + RC12. Próbáltam usb-s wifit, egyelőre nincs eredmény, driver gondok vannak. Megpróbálok egy usb-lan-t beszerezni, azzal hátha jobb lesz a netkapcsolat.
    A beépített wifi egyébként azt a 58-65 Mbps-t tudja, megszakadásokat nem tapasztalok.
    1. kérdés: időnként a taskbaron a wifi jele kék, máskor szürke, da a kapcsolat mindkét esetben él. Mitől van a különbség?
    A tv, amin használom egy LG full HD LED tv, nem mai, de jó.
    A négy HDMI közül a legkézenfekvőbbe, a HDMI4-be dugtam először (ez van az oldalán) és 1080p beállításnál kis fehér pöttyök zsizsegtek a képen és nem volt olyan lejátszó, amin egy 12GB-os 1080p mkv film ne szaggatott volna. 720p-be áttéve kitisztult és a szaggatás is jóval kevesebb volt.
    Átdugtam egy másik HDMI-be: 1080p-ben kristálytiszta kép! És van olyan film és lejátszó párosítás, ami nem szaggat.
    2. kérdés: wmv-t mivel lehet lejátszani?
    3. kérdés: én nem szoktam kikapcsolni a kütyüt, csak sleep a távvezérlővel. Este kicsi youtube-ozok, vagy filmet nézek NAS-ról, aztán én is meg a MK808B és aludni térünk. Másnap este ébresztem, ébred minden gond nélkül, majd egy idő után (általában max 3-4 perc) lefagy, és magától újraindul. Ez mitől lehet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák