Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz KrAt #41355 üzenetére

    Ajánlanám az enyémet kicsivel többért (a kiírt ár ne tévesszen meg: alkuképes:D), csak hát 180... az meg csak kW-ban fér bele az A1-be, köbcentiben már nem.:( Mobilról nem túl jó képeket látok a linkelt hirdetésből, így csak az adatokról 2 mondat. 14 éves, az nem kevés. 36K km viszont ahhoz képest kevésnek tűnik. De ha nem sokat használták (évi 2-3K), talán hihető. Esetleg nagy kép alapján a szakavatottak megmondják a tárcsa vállasságából, hogy mennyit futott valójában. Ha egyáltalán nem vállas, akkor már cserélték.;] (Én 38-43K körül cseréltem őket, rendre hátsót-elsőt.:R) Szerk: a sok műszaki semmit nem jelent, azt ne számítsd "extrának" szerintem. Az én Majám friss (!) műszakival volt 2010-ben olyan lelakott szar állapotban, hogy pár hónapon belül majd' 100K-t rá kellett költenem. Igen, kicsit átvertek vele... Így 2013-ban, már csak 1 év műszakival (12K km-rel később!) bőven jobb az állapota.:R A műszaki amúgy semmi, ha a motor rendben van. Világítson, fék fogjon, ne csöpögjön a telóolaj, aztán kb. ennyi.

    huszi.gyb: a keresőt nem is neked javasoltam, hanem a kérdezőnek.:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák