Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huszi.gyb

    senior tag

    válasz Rico45 #36016 üzenetére

    Az... Használt mindig az... Én meg húzom, halogatom, hogy elvigyem szerelőhöz (akit ajánlottatok messze van, hétvégén nem dolgozik). Kb 3 órámba kerülne elvinni. Reggel el, fél óra, vissza BKV 1 óra, este érte BKV 1,5 óra, haza fél óra... Ahhoz meg elég sűrű a napom... Az lenne jó, ha valaki korrekt szerelő (mint akár a ma emlegetett) bevállalná hétvégén. Elviszem, megvárom, hazahozom :)

    Szívesebben nézem, hogy hogyan szerelik (akkor legalább látom, hogy hogyan működik, és tanulok belőle) :)

    szerk.: Bocsi az offért:
    Nálam anno egy "szaki" ott verte ki a biztosítékot, amikor levittem a Golfunkat ('93 1,4 benzin) hogy nem fűt rendesen, plusz a hűtővíz se melegszik. 1 éve küzdöttünk a problémával, már mindent cserélt. Mondom neki, hogy rossz a termosztát (újat rakott bele) áhh... Az kizárt. Mondom akkor mi a teendő? Hát... Mit cseréljek rajta? :W Végül kicserélte a termosztátot :(((

    Mind ezt úgy, hogy még valamennyire értek is hozzá... Soroltam neki néhány tippet, meg se nézte. 2500Ft/óra a csavarozásért k.vasok. Akkor inkább szólok egy hajléktalannak, az 500/óráért csavaroz nekem :D

    [ Szerkesztve ]

    www.dongosofor.hu

Új hozzászólás Aktív témák