Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Kolondrum #20885 üzenetére

    Figyelj, ha már (ahogy olvasom) így enged az árból, az rossz előjel. Én nem engednék egy forintot sem, tudom mit tud a motor, tudom hogy mit kellesz pár év múlva cserélni, ismerem hogy hogyan volt használva, megbízhatónak mondanám. De ha te azzal megijeszteted hogy pár hozzáértő ránézett, és ő már azért enged hogy vedd meg, az azt jelenti hogy valami nem kóser a motorral. Amúgy pedig 260k-ért rohadt sok, annyiért igazolható előéletű NRG-t/Runner-t/SR-t kapsz (ahol az évjáratot könnyebb megállítani), nem újrafestett, felmatricázott, kókányolt, kikent Aeroxot! Én is nézegettem pár évig, és nem találtam olyat, amit be mernék vállalni, és testlakatilag i elég kicsi volt nekem, akkor szerintem nézz valami "nemhülyegyerekekcélpontja" motort!

    #20887 runner 125: Nah, a linkelt példányt ne ajánld neki. Kipróbáltam, a loobeltnél volt anno, onnan vette az illető, aki amúgy Aeropxokat hírdetget pár éve (otthon festegeti/matricázza, és egy szerelő haverja műszakilag is rendbe teszi őket). Amúgy meg az is egy 2000-2003 körüli gép, új festéssel (a felnin is), felújítva, sokadik hengerrel, tuningvarióval, új műszerfallal (friss csavarokkal), újrafestett deklivel stb.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák