Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz tvamos #45524 üzenetére

    Nem tudom, hogy egyáltalán kell-e parázni. Nem én találtam ki, hogy ilyen sok fórumon a fejparkolási mizéria a téma. Több helyen leírták, hogy a gyártó 600 ezerig garantálja a működést. Nálam pedig egy alapon használt gépnél (szinte semmi letöltés, csak olvasgatás a neten) 2 és fél év alatt elérte ezt az értéket. Vagyis az itteni leírások alapján pár hét alatt eléri a határt és kuka? Percenként 40 parkolgatás elég durván hangzik, de nem értek hozzá és nem tudom mi a fenét csináljak. !!! 3 gépről van szó és nem akarok 2-3 évente HDD-ket cserélni, mert valami balf@sz kitalálta ezt az egész energiabaromságot, úgy hogy közben az oprendszerek nem képesek jól kezelni.
    3 Notebookról van szó, abból 2 leginkább asztali gépként van használva.
    Kikapcsoljam a parkolgatást, vagy ne???
    Ennyi lenne a kérdésem hetek óta, de nem igaz, hogy SENKI nem képes megválaszolni! Egyesek szerint hülyeség, fel van fújva, nem szabad kikapcsolni, mert leég...mások szerint ki kell kapcsolni. Miért nincs rendszeren belül az energiagazdálkodási beállításokban ilyen lehetőség? Miért nem kezeli normálisan a rendszer és miért a felhasználóknak kell ilyennel sz@rakodni? Amiket olvastam azok szerint állandóan futtatni kell egy külső programot, ami erre képes, de NEM TUDOM milyen érték az optimális, nem vagyok mérnök.

Új hozzászólás Aktív témák