Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz X@b3e #3783 üzenetére

    X800LX-t rosszul fogalmaztam. Nekem AGP-s x800GTO-m volt. Az CSAK abban kulonbozott az XL-tol hogy mas volt rajta a matrica. Gondoltam rarakok egy xl bioszt es lass csodat 16 pipa. Viszont cserebe rohadt antituning volt, 420/510-nel fentebb nem akart menni, habar a hofok sosem latta a 60 fokot. Milyen procit akarsz venni ? Az a 2700Mhz eleg jo. Ha veszel egy pci-os x800-at semmivel sem lesz gyorsabb a rendszered mint most.(hacsaknem dual procit veszel es filmet tomoritesz ejjel nappal) En talapsztalatbol mondhatm, mivel volt x800GTO 16 pipa es most 76GT-m van, hogy gyorsabb. Lehet hogy rosz jatekokka jatszom, de pl heroes 5-ben az x800 lassabb volt mint a 5900XT-m. Ennel kicsit padlot fogtam. Azert is valtottam PCI-e-re mert miutan valottam az 5900-rol gto-ra, kb csak az oblivion lett erezhetoen gyorsabb. Lehet hogy rosz jatekokkal jatszom, aminel az nvidia a gyorsabb, de nekem nagyo nemjott be. Oblivion is gyorsabb volt 76GT-n mint es a tobbi game is. Bar GTO nem volt meg tul sokaig, (1 het) mert gyorsan tuladtam rajta es megfogadtam, hogy atit soha tobbe.

    Nemtom mi a bajod a PH-s tesztel. En ami teszte lattam ott 6800GT-hez hasonlitottak az X800XL-t es ott altalaban alulmaradt, hl2-ben volt jobb. Visoznt a 6800GT-t mindenutt megveri a 76GT, annal jobban minel nagyobb a felbontas.

    [Szerkesztve]

Aktív témák