Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    sziasztok.

    lenne pár kérdésem,amire jó lenne pár válasz is

    ami adott:
    PS3 rendszer(kábelen kötve) - Dlink DGL4300(Fw.gyári:1.7W ) -Thomson THG570(modem a szolg.tól) és kábeles 10/1 es net
    PS3 al mérve ezt tudja.(ha jól tudom,angol servert mér )

    vannak a neten újabb fw verziók a router-hez,ezt automatán miért nem frissíti magától,ha be van kapcsolva a frissítés? pl az1.9. akármire,
    van e értelme foglalkozni az új fw el?
    Hozhat e esetleg valami javulást,online játék szinten? mert legfőképpen erre használom és mostanában megszaporodtak a "nem hallom és nem is látom a másikat a szobában" jelenségek. Autóversenynél ez nem túl előnyös. :N ( amúgy 12en vagyunk és fullhd felbontásban játszunk,ha ennek van jelentősége 1általán ,az adatátvitelben :B )

    utp kábelnél van fém csatis fajta (cat6?),ami mivel is tud többet? jelenleg cat5e van sima műanyag véges, de mivel az eszközeim mind "fém dugalj bemenetek" és van bennük az a kis pöcök "test" nek ( :) ,nemtom mi a helyes neve és feladata. ) ,egyik ismerős mondta ,h az is javíthat a dolgon. hülyeséget beszélt vagy érdemes vennem komolyabb kábelt??

    nem vagyok nagy szaki, (de gondolom ez átjött,ha nagy baromságot kérdeztem :B )

    jah,vélemény a routerről? megfelelő játékra,vagy kéne valami komolyabb esetleg?(bár elvileg játékhoz tervezték, ezért is vettem anno.)

    thx

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák