Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peppo

    őstag

    Sziasztok! Nyugdíjas felhasználónak keresek leginkább netezésre laptopot.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Most.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    130 körül jó lenne, ha megállna.
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Böngészés, Youtube. Egy HD filmet lehessen rajta akadás nélkül megnézni!
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Nem játékra kell.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    Kicsi nem jó, a látásuk már nem tökéletes. 15" -tól felfelé. Matt jobb lenne, de nem ezen fog múlni.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Legfeljebb házon belül egyik szobából a másikba.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Nem kell.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Jó lenne 60-120GB SSD, és min. 500GB HDD is, de utóbbi a lényeges.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Billentyűzet háttérvilágítás hasznos lenne.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Elsősorban új, de megbízható helyről esetleg használt is.

    Előre is köszi!

    Előre is köszi.

  • Peppo

    őstag

    Netezésre, filmek nézésére kerestem laptopot. Az alábbi modellre (HP 250 G4 M9S62EA Black) gondoltam, de érdekelne olyanok véleménye, akik értenek is hozzá. Árban kb. ez lenne az a szint (120e), amit szántam rá, de ha lenne helyette valami tuti, ill. ebbe esetleg valami kiegészítő periféria, akkor 150-ig még elmehetek. Előre is köszi!

    http://www.laptop.hu/hp-250-g4-m9s62ea-black-fd

Új hozzászólás Aktív témák