Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darvak

    senior tag

    válasz M3xx #10979 üzenetére

    Nézted?

    7720 SE-i5 teszt

    A benchmark diagramokat nyíllal léptetheted, van belőle bőven a tesztben!!

  • thomeef

    őstag

    válasz M3xx #10979 üzenetére

    Megjött igen:) 1-2 órája nyüstölöm már az előtelepített win7et, meg a sok progit ami volt rajta.

    Röviden: (inspiron 7720-ról van szó ugyebár)
    külső: Nagyon pozitív, kinézetre elsőre beleszerettem:) Nagyon masszív gép, jól megnyomogattam mindenhol, semmit nem bírtam rajta "képlékenyen alakítani" úgymond. Zsanér hangtalanul stabilan teszi a dolgát, semmi kotyogás, semmi hang. A magnézium borítás nagyon jól néz ki, masszív, és nem gyűjti az ujjlenyomatot, max egy nagyon minimális szinten. A kijelző körüli rész is nagyon masszív, egyszóval nem igazán találtam rajta fogást. Ahol nem magnézium van ott nagyon jó minőségű edzett műanyag. Az egész gépet mintha csak fröccsöntötték volna úgy egyben van. Nagyon pozitív!

    Kijelző: Full Hd ugyebár, sok összehasonlítási alapom nincs, de bitang jó képe van, megfelelő fényerő, gyönyörű színek, nagyon jó betekintési szögek, és hát ugye matt, ami szintén sokat dob rajta. Ennél jobbat egy átlagfelhasználónak jobbat nem igen tudok elképzelni.

    billyentyűzet: Semmi különlegesség, masszív, jó nyomáspontú billentyűk, kellemes rajt gépelni, viszonylag halk, semmi lötyögés. Nincs háttérvilágítás az enyémen.

    touchpad: Nem fogom használni, de ahogy próbáltam elég jónak tűnik elsőre.

    Hőmérséklet, zaj: A venti nagyon halkan teszi a dolgát, 2 óra telepítgetés tesztfuttatás, 1080p filmnézés után épphogy langyos a gép a hűtés területén. Játék közben/után még nem próbáltam.

    Hangzás: Az valami félelmetesen jó, lenovo y560-amban lévő jbl-ek is nagyon jók voltak, de ez a scullcandy 2.1 messze lekörözi.

    teljesítmény: Coming soon :)

    Összeségében így első találkozásra azt kaptam amit vártam, sőt, nem volt még ennyi vigyor a számon egyik notebookom első napján sem :))

    [ Szerkesztve ]

    "A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

Új hozzászólás Aktív témák