Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    válasz spyduck #20023 üzenetére

    Szerintem mindent leírtam benne, még bővebben is, de akkor összegezve a lista:

    (1) Maximális keretösszeg Ft-ban?
    max. 80-85K, kihagyhatatlan ajánlat esetén 90K - mindezt használtban, mert újonnan nem kapok a kívánt teljesítményt figyelembe véve ennyiért

    (2) Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt?
    minimum 15", min. 1280x800, lehetőleg matt, de ha tükröződő, az sem nagy baj

    (3) Notebook súlya?
    nem lényeges

    (4) Felhasználási kör (játék, munka stb…)?
    munka - DJ set ill. live act setre használnám, emellett minimális zeneszerkesztésre is (azt az asztali gépemen csinálnám 90%-ban továbbra is)

    (5) Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény?
    mindkettő :DDD, nincs kompromisszum sajnos... teljesítményben elvileg elég egy P8600 körüli cpu

    (6) Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred?
    nem kell oprendszer

    (7) Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége?
    HDD min. 120 GB, RAM min. 4 GB

    (8) Egyéb kívánság (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    3 db. USB 2.0 port, VGA kimenet (vagy S-Video kimenet), (kártyaolvasó), angol v. magyar billentyűzet

    (9) Eddig kinézett notebookok, linkeld be a boltot (Ez azért fontos, mert ha jót választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresni)
    pl. ez majdnem jó, csak sajnos nem 15" és gondolom nem is IPS
    ez is érdekes lehet, csak a cpu nem elég erős és gondolom nem túl acélos az összeszerelés / ház minősége

    (10) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    a napokban

    Köszi a segítséget előre is, és neked is Tikakukac!

    szerk: ja, azért van különbség TN és TN panel között is, pl. egy 2008-as gépben lévő TN panel biztosan gytrább betekintési szögekkel rendelkezik, mint egy mostani i3-as, de TN paneles gép... ma láttam ennek a képét, háttőőőő...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák