Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dolmany

    csendes tag

    Sziasztok! Ismerősöm gimnazista lánya szeretne windosos laptop-tablet kombót. Kitöltettem vele a segítségetekhez szükséges kérdéssort.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Szeptembertől már használni szeretném a gépet, ezért augusztus folyamán gondoltam.
    (2) A gépre szánt összeg forintban?
    250 000-et szánnék rá.
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, videószerkesztés, tervezés, stb.)
    Elsősorban az iskolában lesz rá szükségem jegyzeteléshez, projektek készítéséhez, viszont fotószerkesztésre, zeneszerkesztésre, számítógépes rajzolásra is használnám.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    * Nem válaszolt rá, de játékra szerintem nem használná.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    * Nem válaszolt rá, de ezen az áron nem hiszem, hogy csodákra lehet számítani.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Szinte minden nap viszem majd magammal az iskolába, de utazás közben nem fogom használni.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, macOS, esetleg más)
    A Windows-t ismerem, emiatt azzal rendelkező gépet szeretnék.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége?
    * Nem válaszolt rá, de ha lehet, akkor SSD és legalább 4GB RAM
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (kimenetek, bemenetek, extrák, szín stb.)
    Az egyetlen fontos dolog számomra az, hogy az eszközt tudjam laptopként és tabletként is használni, vagyis átalakítható készüléket szeretnék.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Újat szeretnék, a használt ki van zárva.

    Félek, hogy a gépre szánt áron nem nagyon lesz jó szívvel ajánlható gép, de próba szerencse, hátha akad valami. Előre is köszönök minden ötletet!

Új hozzászólás Aktív témák