Hirdetés

2018. november 20., kedd

(#1) TigerCat

TigerCat
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Majd a gyártók készítenek hozzá... Most is van TB-os, én is azzal tolom, elég jól működik. Ettől függetlenül jó lenne, ha elérhető lenne egy klassz kijelző a mobil gépekhez.

♛ Kanapékirály Bútor és Lakberendezési Webáruház »»» http://kanapekiraly.hu

(#2) schawo

schawo
(Jómunkásember)

Persze az sem kizárt, hogy az Apple egyszerűen csak nem tartotta elég jónak a Thunderbolt Display koncepcióját, és inkább megszabadulnak tőle.
És akkor mit kínálnak helyette? Szóval ez egyszerűen kizárt. Valószínűleg átaállnak a TB3-ra, de marad a TB.

Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH

(#3) t72killer

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

DP1.4?

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#4) tDr1v3r

tDr1v3r
(PH! kedvence)

Izé, ő, annyi történt hogy az utóbbi egy évben kijött egy csak USB-C-vel szerelt gép, amit valszeg követni fog még sok... az új MBP szivárgáson is az USB C-csatis Thunderbolt portok vannak, így közel biztos hogy inkább az új gépek kompatibilitása miatt készítik elő a terepet a mostani kivezetésével.

最低だ、俺って。

(#5) Mice_007

Mice_007
(tag)

Nem csak arról van szó, mint minden egyes Apple termék frissítés előtt, hogy új megrendelést már nem vesznek fel, a meglévő készleteket, raktáron lévőket kiszórják aztán jön az frissített változat?

AIDA64.com

(#6) Mr Bond 007 válasza Mice_007 (#5) üzenetére

Mr Bond 007
(őstag)

De. A kérdés csak az hogy folytatják-e, vagy ennyi volt. Általában ha kifut egy imac vagy macbook pro az sosem kérdés hogy az újabb modell érkezik. Itt nem egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

(#7) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

"némileg meglepő, hogy befejeződik a forgalmazása."
Nem annyira, vajon mekkora luxusprofit lehetett rajta.

(#8) deja vu

deja vu
(PH! addikt)

Jó monitor ha úgy vesszük, viszont ezért az árért szar volt az biztos. Tavaly még ennyiért árulták a NEC PA272-t, ami oda vissza alázza. Mindenben jobb nála, állványban, panelben, van homogenításkiegyenlítő, széles színtér, 14Bit 3D LUT, 3 év garancia stb... Szóval az áráért szerintem szar, vagy egy 27-es Eizo, az is szénné alázza alig többért.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#9) Mr Bond 007 válasza deja vu (#8) üzenetére

Mr Bond 007
(őstag)

Jó ezt tudjuk. Apple nem csökkent árat csak kb ünnepnapokon. Pár év alatt így lesz nevetséges 1-1 termék ára. Ahogy pl a mac pro is röhelyes annyi pénzért, pedig mikor megjelent még nagyon kedvező volt az ár/értéke.

(#10) Mooka-Miki válasza Dr. Akula (#7) üzenetére

Mooka-Miki
(senior tag)

Mit jelent az, hogy "luxusprofit"? Profit van és te mint piaci szereplő igyekszel annyit realizálni belőle a termékeden, amennyit csak tudsz. Profitmaximalizálás létezik.

(#11) Dr.FantastiK

Dr.FantastiK
(őstag)

beAlmasodottaknak .. :DDD

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#12) Dr. Akula válasza Mooka-Miki (#10) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Persze, lehet nagyot álmodni, aztán ez lesz az redménye, a vevők elmaradnak. Én csak megjegyeztem hogy nem kell ezen meglepődni.

(#13) GreatL

GreatL
(fanatikus tag)

Nem tudom... ezek a vegyél még ötven dolgot a gép köré cuccok mindig lehúzósak voltak...

i7, 1080 Ti, Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#14) Tibi86 válasza tDr1v3r (#4) üzenetére

Tibi86
(senior tag)

Igazából az új 12-es Macbookhoz már van elérhető dokkolóként használható monitor ACER H277U, bár FaceTime, Ethernet ezen sincs, de legalább USB3-at kapsz, illetve elég jól néz ki maga monitor is a durván vékony káváival. :)

Egyébként egyetértek veled, szerintem is az új interfész miatt nyugdíjazták a TB displayt.

[ Szerkesztve ]

(#15) dekoninck

dekoninck
(senior tag)

Az egyik iStyle-ban volt egy retina iMac, mellette egy Mac Pro ezzel a "csodával". Mit mondjak, ezt az Apple displayt bámulva azt hittem, hogy elromlott a szemem. Ez persze köszönhető az OSX fura antialias rendszerének is.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.