Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz spyduck #15455 üzenetére

    A tesztel kapcsolatban:
    - Dg hez feltétlen szükséges a DC is, nélküle kb olyan a dolog mint egy processzor hűtő nélkül.
    -Nem írtad le hányas cataylstel teszteltél 12.10 és a fölötti catylstel van csak értelme.
    -Nem írtad le hányas CAP -et raktál fel hozzá. Nélküle nincs is értelme kb DG -ről beszélni.

    Ha ezeket pótolod akkor hiteles ér releváns infoként tekintek majd a tesztedre.

    A DG nincs kiforva optimalizálva ez igen false kijelentés szvsz. Mostani Trinityn lehetnek max gondok régi Llano apu -n tökéletesen működik.
    Másik nem csak régen teszteltem egy két játékot hanem folyamat játszok és tesztelem a DG-t és még mindig áll a kijelentésem, hogy mai napig nem találkoztam olyan játékkal ahol a DG min 20% -ot nem hozott volna akár a játék megjelenése utáni nappal is.

    Amúgy a proci erőre vissza térve az én saját házi tesztem alapján az összes többszállasított alkalmazásba agyonverte anno az i3 at még az A8 -am. Az már megint sajnálatos tény hogy az új Trinity lassabb lent mint a régi llano és az új i3 meg gyorsabb mint a régi i3 így ebben mondhatni részben igazad van :)

    (#15449) giorgio
    Normális esetben minden játéknál ilyen gyorsulás tapasztalható :)

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák