Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spyduck

    nagyúr

    válasz Pocok256 #15463 üzenetére

    Minden gyári volt, mint ha egy mezei felhasználó telepítette volna. A Catalyst pontos verzióját nem néztem. Nem láttam értelmét mivel havonta adnak ki újat és nem hiszem, h Catalyst és Catalyst között olyan őrült nagy különbség lenne. Ha ráérsz és érdekel akkor eljössz majd egyszer hozzám és meggyőződsz róla magad is. Adok én neked bármilyen gépet és próbálkozhatsz bármivel. Amíg nincs egy játék a dual graphics-ra optimalizálva nem lesz gyorsulás. AMD-n belül biztos lesz különbség a single és dual között, hozzáteszem nem véletlenül (marketing), de az Intel ellen esélye sincs.

    az összes többszállasított alkalmazásba agyonverte anno az i3 at még az A8 -am
    Kérhetek példákat? Csak mert a töbszálasított videókonvertáló programban nem kis vereséget szenvedett az AMD, de a Win rar-se feküdt neki.... A Benchmarknak pedig nem hiszek! Mondj olyan programot amit tényleg használ is valaki. Hozzáteszem erre nehéz lesz válaszolnod, mert szakfórumokban se nagyon tudtak rá válaszolni. De olyan se tudott válaszolni rá, aki ezzel foglakozik. Szóval mester, várom a válaszod ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák