Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozy84

    senior tag

    válasz Soybex #135839 üzenetére

    Kitöltöttem már párszor :D
    Volt már Fuji meg Asus meg minden féle.
    Nem játékra kell. (Xbox One S-en játszok)
    Olyan gépet szeretnék ami sok évig jó lesz. (nincsenek illúzióim, hogy lesz még egyszer olyan gépem mint a mostani 10 éves Sony Vaio-m amin még a gyári matricák vannak és se kopás se repedés nincs rajta és soha semmi baja nem volt :C csak már 10 éves és már lassú a drágám)

    Ezért keresek "tartós", jó minőségű laptopot.
    Amit tudjon.: FHD, 8GB Ram, SSD (ha mellette van HDD nem baj de nem kell nagy tárhely, van NAS) i5,
    optikai meghajtó nem kell, persze lehetőleg a legjobb kijelző legyen de nem biztos, hogy a 250k-ba bele fér az IPS de attól még jó lenne. :D
    Átlag felhasználásra kell igazából plusz videó vágás (akció kamerás hobbi motoros videók többségében).
    A belépő kategóriákat kerülni szeretném.
    Pl. HP Pavilion-ból egy ugyan olyan konfiguráció 60-70k-val olcsóbb mint pl egy ProBook 450 G4. Biztos nem véletlenül.
    Most valamiért a HP kattant be nekem ennyi. Előtte meg a Fuji csak azt nem nagyon lehet kapni meg kinézetre régebbinek néz ki mint a 10 éves Vaio-m. :)

    Szóval a lényeg, hogy megbízható , "atomvillanásálló" gyors laptopot szeretnék. :DDD
    Nyilván most nincs +400eftom mint 10 éve a Vaio volt. Nem is várom ugyan azt. Most 250k a plafon. Ezért néztem ki a linkelt 450 G4-et. (ja és amit linkeltem azt nem annyiért tudom venni mint amennyiért a linkben szerepel)

    Ha van más alternatíva akkor ne tartsátok magatokban. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák