Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • amol

    addikt

    válasz Sipi #6267 üzenetére

    Vagy úgy gondoltad, hogy copy, amit írtál, paste gugliba, kikeressük, vadászunk a pontos leírásra? Mert így érthető, és elnézést, hogy eddig senki nem volt hajlandó rá. Lusta dögök vagyunk

    Én így jártam el és nem volt annyi idő mint neked ezt bepötyögni :P

  • Thrawn

    félisten

    válasz Sipi #6267 üzenetére

    Kedves Sipi!

    Voltam olyan botor, hogy azt gondoltam ide olyan emberek járnak aki betéve ismerik az összes notebook konfigurációját, még akkor is ha álmukból riasztják fel őket. Reméltem, hogy az általam beírt (és nem linkelt) notebook alapján, tud valaki alternatívát mutatni más gyártótól, hasonló árban. (közben megtudtam, hogy mindegyiket Kínában gyártják, szóval legyen valami más név ráírva mint HP :) ). Ezennel bepótolom a hiányosságom, itt a link is.

    d900t-nek igaza van abban, hogy a laptopon nem lesz igazi a FIFA, nade a barátomnak noti kell. Most mit csináljak vele? A fejébe nem tudom verni, hogy "Vegyé' ikszboxot vazze' mert azon lesz csak jó a FIFA" mert kb kétszer többet nyom mint én :D Ha neki ilyen kell én nem vitatkozok vele, elmondtam neki én is de nem tágított. Nem csak erre fogja használni, ha meg megutálja emiatt a FIFA-t az se érdekel.

    Üdvözlettel
    Thrawn

    nem R2D2

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Aktív témák