Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Ezekiel Ston #3695 üzenetére

    üdv,
    én fél éve vettem, 19-ért, de azóta sajnos felment egy picit az ára:
    http://www.argep.hu/trend/NAVO/Navon-n480.html
    nekem tökéletesen megfelel. hamar talál jelet, van rajta fényerősségérzékelő, egész jól vált éjszakai üzemmódban. igo magyarország van fent, ezért az árért.
    tesztet, bemutatót is találsz róla.
    de persze vehetsz egy túlárazott garmint is, szerintem hótt feleslegesen.
    hogy mennyivel előbb hány be, mint egy márkás vacak, azt a fene sem tudja. a környezetemben általában inkább a márkásak haláloznak el.
    ha ennél olcsóbban akarsz, akkor apró, vagy a legkisebb navon.
    esetleg bevállalhatsz valami csingcsungot, de inkább ne.

    [ Szerkesztve ]

  • #95590400

    törölt tag

    vettem egy Magneo i550 -t, mert a navon 480 usb luka hibás lett. nem töltött, mivel természetesen a hiba jelentkezésekor egy éves bőven elmúlt, valami szerviz ugyan megcsinálta, h legalább tölteni lehessen, de sajnos elérni nem lehet háttértárnak. szorgalmasan frissítettem még tavaly ősszel is azzal a szutyok progival, de ennek ellenére 2010. 3. havi térkép van fent. köszönöm navngo, vagy most épp mi is a nevetek.
    az elsődleges szempont a kékfog volt, h ki tudjam hangosítani a telefonom. a másodlagos, h van transmitter, gondoltam, mp3 megy a rádióra, a zene meg a hangszórókra.
    a tapasztalatok:
    blútrutty kihangosítás telefonnal: működik, de a hang kb. olyan torz, mintha darth vader kiherélt kisöccse dünnyögne a vonal túlsó végén. érteni végülis érthető, de azért szólni kell, h artikuláljanak.
    transmitter akkor működik, ha felteszem az autó tetejére az antennához. nem csak az enyémmel, másik kettővel is. telefonnal is, ha csak melléteszem. nagyjából kukás opció.
    monnyuk megoldottam kazival, jack kimenetről, de azért ez így nem valami elegáns.
    röviden ennyi. a navigáció egyébként jó. betekintési szög elmegy, de napfényben alig látszik. szóval a szokásos átlag.
    a navonra van valami gyógyír, h lehessen progit sd kártyáról indítani? beállítást nem találok, h bármit is indíthassak, vagy h kicserélhessem az indítás helyét a képernyő. gondolom nem véletlen. újfent köszönöm navngo, vagy most épp mi is a nevetek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák