Hirdetés

Aktív témák

  • whatnot

    őstag

    Új konfigra kérnék tanácsokat.
    Célok:
    - 1080p fusson rajta gond nélkül
    - Guitar Pro 6 fusson rajta (itt nehéz megmondani, de 7-8 hangszer jó lenne, ha futna rajta a hang torzítása nélkül)
    - GP6 miatt valószínűleg igényel hangkártyát is (kimenet a lényeg, hangbemenet nem fontos)
    - ami a játékokat illeti, nos... nem kell a csúcskategória, a mostani átlag elmegy

    Limit: első körben bruttó 250k-t mondanék monitorral együtt. Billentyűzetet, egeret, hangfalat nem kell beleszámolni. Monitor mérete... nem vagyok képben már régóta, de nem kell valami óriási cucc, valszeg a 19-20" is megteszi, csak szép legyen a képe.

    Nem értek hozzá, de megfelelő leírás alapján megoldható a cucc magasabb teljesítményre húzása, ha az alapvetően biztonságos. Ez is belekalkulálható.

    Nagyon régen (5-6 éve) foglalkoztam utoljára szám.gép hardware-rel, így az esetleg plusz kérdéseket csak korlátozottan tudnám megválaszolni.

    Extra kérdés: érdemes-e várni valamire, pl. hamarosan jön új hardware vagy várható árcsökkentés? Tudom, mindig lehet várni valamire, valami mindig történik, de van-e most konkrétum, az a lényeg.

Aktív témák