Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispori

    csendes tag

    Sziasztok!
    Jómagam is egérvásárlás előtt állok, és szeretném kikérni a szakértők véleményét melyiket válasszam. Kb. 2 és fél éve csináltam egy buildet, amihez akkor vettem egy CM MM530-at, szintén az itt kapott segítséggel, de kb. másfél év alatt kontakthibás lett a kábele valahol, ezért nem használtam azóta. Vettem viszont úgy féléve egy átmeneti "gamer" egeret, az országos "Legjobb Vétel" informatikai cégnél, 8 ezerért. Tök jó meg minden, csak az első hirtelen mozdulatnál a karakterem a lábait nézi, és azt se tudom mi van :) de legalább rá van írva, hogy spirit of gamer.

    1. Mennyi a keret?
    Max 20 ezret szánnék rá, ha nagyon-nagyon jobban megéri egy egér, akkor a 25 is mehet.

    2. Használtpiac játszik?
    Nem.

    3. eBay, külföldi rendelés játszik?
    Jelenleg egy német biciklioldalról rendelt csomagom 3 hete áll valahol a határban, ezért ezt most inkább kihagynám. :D

    4. Mire használnád az egeret?
    Szinte csak FPS játékokra, a többit kontrolleren szoktam játszani. FPS-ből is a multi inkább, ezért is kell egy jó egér. :)

    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
    Ez szerintem nálam változó, palm és claw, de inkább több palm és kevesebb claw.

    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
    18,5 cm.

    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    Általában egéren legkisebb (4-600-800), és a játékban finomhangolok.

    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    Legalább két plusz gomb jobb hüvelykujjnál.
    Ha esetleg belefér ekkora keretbe vezeték nélküli az nem lenne rossz, de a kábellel sincs semmi bajom.(kábeles tippek is jöhetnek)

    Amiket néztem egérajánlóból: Glorious model O, G305(kicsit közömbösen néz ki, de vezeték nélküli), g-wolves skoll

    Köszi szépen a segítséget előre is :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák