Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz Abri #7605 üzenetére

    a roccattal szemben en szemely szerint bizalmatlan vagyok.... (mert probaltam az egereik kozul 2ot de pfff...hagyjuk) DE! az egerpadjairol nemtudok sokat meg csusztattam rajtuk. ami neked van taito az faszanak tunik! nekem szimpatikus pad a leirasa es az egertesztek alapjan nem lehet rossz kis felulet. (leiras alapjan egy tuningolt everglide) ha hasznaltan is jo eger akkor keress itt a PH-n valami olyan egeret amit mar tapiztal es tudod hogy jo a fogasa es a tartasa a te egyeni jatekskilledhez es a tenyeredhez. en (ismetlem magam sokadjara) azt mondom ha jatszani akarsz akkor felejtsd el az ilyen markakat hogy a4tech speedlink gigabyte stb.... vegyel razert logitechet steelseriest vagy microsoftot! azok tuti faszak... ha ujonan akarsz valami egeret ami jo akkor dobjal ra 1-2 ezret (a mai arak miatt) es10k-bol olyat veszel hogy beszarsz es meglatod hogy az eddig faszanak tuno a4tech "gamer" csoda valoban mekkora egy hulladek egy igazi gamer egerrel szemben...

    [ Szerkesztve ]

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák