Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz Prison85 #7451 üzenetére

    hali! szemelyesen nem rangattam meg ilyen egereket. elolvastam amit el lehetett igy gyorsba. a velemnyem szerint ez is egy logi razer hibrid utopia eger... ami csillivilli meg flassul nez ki azt levesszuk a logirol meg a razerrol es rarakjuk a sajatunkra.. lehet hogy az adatok kedvezoen neznek ki de ne feledjuk hogy az osszes ilyen "utangyartott" cucc szinte mind elverzett azokhoz az egerekhez kepest amikrol masoltak... nem az adatok szerint szarok altalaban hanem a senzoruk nem tudja azt amit kene foleg ha lezeresrol van szo.. 10k-ert vegyel olyan gamer egeret amirol mindenki tudja hogy jo es sokan hasznaljak mintsem egy olyat ami jonak tunik draga es fele akkora a teljesito kepessege es elettartama mint pl egy loginak. meg miert ragaszkodsz a lazerhez? 800-1000dpi-n sajat tapasztalat szerint egy optikai eger meg sokkal jobb is mint a lazeres... 10k +/- 2k-ert ezeket ajanlanam: razer abyssus, razer deathadder v2, microsoft wheelmouse optical 1.1, microsoft intellimouse explorer 1.1a, microsoft intellimouse explorer 3.0, steelseries kinzu optical, steelseries ikari laser, steelseries xai laser, lohitech mx518. hidd el ezekben nem fogsz csalodni jatek kozben. en a legtobbel jatszottam es eleg jok! (az alabbi egerek arai 4000-18000 kozott vannak atlagban valogass ;))

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák