Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz kemotox #68855 üzenetére

    Azok a funkciók tökre nem az egértől függenek. - igen, ezt írtam is, hogy driver kell hozzá

    megvert engem az Isten ezzel a barkácsolós lelkülettel, bárcsak én is kukoricán térdelhetnék inkább... de a kávafűző felújítás és tuning (most ez a legújabb), a hangfalépítés, az old- és youngtimerek (és motorok), a PC folyamatos baszkurálása, meg a spontán jött mindennapi ötletek mellé NEM AKAROK még egy hobbit!!!! :O :O :O

    :W

    egyébként többek közt azért is akarom kivonni a napi munkából az mx518-at, mert szerintem is egy ereklye, és már észrevettem, hogy a hátán kezd mattulni a lakk, és a hüvelykujj helyén fényesedni a bőre. és addig szeretném méltó helyére az egeres dobozba tenni, amíg (valamennyire) elfogadható állapotban van (így 6-8 év használat után). megvan még a tied háza? nálam jó helyen lenne...;)
    (emlékszem, egyszer bekattant, hogy nekem kell egy G3-as egér, mert nosztalgikus volt a formája, modern a belseje, ilyennel akartam megöregedni... hónapokig kerestem, mire találtam egy szinte újat. egy métert se mentem még vele összesen, úgy vigyázok rá!)

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák