Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz worxland #6563 üzenetére

    A SetPoint (legfrissebb) jól megszívatott, 2 install/uninstall/reinstall és 3 restart után lett csak jó, addig összevissza működött a gép, a bill és az egér is hihetetlen dolgokat produkált - ha ilyent tapasztalsz, ne add fel, előbb-utóbb működésre lehet bírni.

    Azert az rohej, hogy a piacvezeto ceg evtizedek ota nem kepes egy hibatlan drivert kiadni az egyre dragabban kinalt egereihez.

    10 eve a MouseWare 9.7x-et szidtam, aztan az MX1000-szel debutalt SetPoint 1.0-at.
    Jo ideig driver nelkul hasznaltam az egereimet, mert ugy legalabb mukodott.

    MX Revohoz viszont muszaj volt feltenni a 4.x-et, mert nelkule nincs SmartShift. :(
    Ehhez kepest 4.40 nagyjabol mukodott, 4.60 valahogy sosem ugy inicializalta az egeret, ahogy en szerettem volna, minden geprestart utan 20 pixelenkent ugralt a kurzor, aztan ugy kellett eltalalni a SetPoint ikonjat, aztan a megfelelo ful megfelelo radiogombjat+applyt :O
    4.70, 4.72 mukodne, csak by default kinaul akar telepulni, utolag meg nem lehet allitani a nyelvet. :(
    4.80 mar olvashato karakterkeszlettel telepulne, am visszatert a 4.60 bakkecske modja. :W
    6.0-at mar ki sem mertem probalni, eppen eleg volt itt a topikban olvasni, hogy a fele funkciot kifelejtettek belole, es a maradek sem megy. :DDD

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák