Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    Hello!

    Megvettem életem első komolyabb egerét. Genius Maurus Land Series GX.

    Dobragab tesztjéhez képest nekem annyi a diff, hogy itt a képen a szenzor fölött nekem b betűvel végződik a szám nem c-vel.

    Szétszedés nélkül meg lehet tudni a szenzor típusát? Bár érzésre nem herélték ki, és a driver is 2013-as amivel megy.
    A talpa az kaka, remélem jaffától tudok rendelni. Amúgy ájulás nekem. Egyik gombbal sincs bajom de ebben lehet az eddigi egerek a ludasak:
    Sweex, Trust, Genius netscroll, Ione (sulinetes), a nagy kedvenc 890Ft-os Kolink MOA133, és most egy újabb, keresztbeszenzoros Netscroll van. Eddig az a legrosszabb a fürge szenzor ki-be kapcsolás miatt. FPS-nél a Kolink lustasága miatt nem ment low energy state-be, ez a fos azonnal belemegy. Meg keresztbe épített szenzor, ne soroljam tudom.

    Egérpadot legalább már használok, promós a Veletechről, de jól siklik rajta a cucc, nem egy vászon 200Ft-os. Viszont kicsi.

    15cm-es a kézhosszom középső ujjtól csuklóig, úgyhogy tenyeres fogásra jó nekem a Maurus. (igen hobbit)

    Arra leszek kíváncsi meddig bírja majd, meg majd a súlyt kell eldöntenem. Most teszt nem lesz lévén gépem kipusztult, remélem kevesebb mint 1 hét és megy a csapatás. Most egy Samsung new Series 9 2012-ben van...

    MS-féle egérgyorsítás hiányát is szoknom kell de közvetlenebb lett sokkal, nem lesz baj.
    A LOD viszont nagy.

Új hozzászólás Aktív témák