Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Ribi #41543 üzenetére

    az a baj hogy a 4,5év után már kissé meg van kopva itt ott és persze tökéletesen megy a bal és jobb klikk is oké, hanem az oldalsó előre hátra gombok kattannak néha duplán és böngészésnél néha zavaró ha 1 visszaugrás helyett kettő történik.
    ha megveszem az újat lehet a régit megpróbálom szétszedni és beforrasztani két zsír új jó minőségű kapcsolót aztán elmegy még évekig gond nélkül.
    legalább a görgője még jól megy nem gáz mint egyik másik Logitech-nél

    most bepróbálkozok a Gigabyte ECO 600-al, 2év garit adnak rá max ha tönkremegy cseréltetem
    addig az M7700 meg marad tartalékba vagy használom majd mindkettőt mikor melyik egeret kívánja a kezem.

    sajnos akármelyik egeret néztem mindnél írtak alap hibákat és nálam egy görgő vagy bal/jobbklikk hiba fatálisnak számít, az áruk meg 2x annyi mint a Gigabyte-nak a Logira meg 1év garit adnak mindenhol

    dobragab
    sajna a vezetékmentes egerek amik tetszenek mindegyik lézeres
    engem nem zavar szerintem elég pontos és amire én használom tökéletes
    nem nagyon vettem észre különbséget optikai és lézeres között, gyors mozgást meg nem használok
    hiszen sosem játszom. netezésre filmezésre néha egy kis PS oda tökéletes

    a DPI váltó gomb pont arra kell hogy netezéskor 1600-on nyomom PS-ben meg 800-on így finomabb mozdulatokat tudok vele anélkül hogy állítani kellene a windows-ban...
    M705 meg ha ilyen drága akkor lehetne benne értelmes kapcsló hogy ne kelljen 1-2év után gariztatni meg javítani. azért így minek vegyek egeret, az árából kijön két Gigabyte

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák