Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atee

    őstag

    válasz Synthwave #31832 üzenetére

    Nézd biztos igazad van, és az egeret igaz nem a senzora miatt, de nem is fényeztem.
    Pont ez lenne a lényeg, hogy legyen egy olyan összefoglaló is ami nem szűkűl le 10 egérre, hanem más szempotok alapján is választható legyen. (Az AMD proci is egy hulladék az Intel hez képest mégis van piaca)
    Persze ez megint egy sarkos kijelentés.
    Viszont te benne vagy ebbe alaposan. Számítanak az ilyen hozzászólások mert pl. nekem fingom nem volt arról, hogy milyen senzor volt a mad egérben. Csak az alapján tudok véleményt formálni amit tapasztalaok mert méllyebben nem ásom bele magam, És az alapján teljesen jól használható volt. És biztos igazad van, hogy léteznek a paraméterek alapján jobb senzorral szerelt egerek is, de akkor és ahogy amikor én vagy ismerősöm használta, használja, ezek a problémák nem jelentkeznek.

    Mondj pár szakmai dolgot kérlek a Roccat kone pure color egér senzoráról is!
    Csak, hogy az adatokat átnézve miben rosszabb, vagy jobb más laser szenzorokhoz képest?
    Ha nem is jó szívvel, de az ajánlott laser senzorokhoz viszonyítva!

    Nem fog miatta megváltozni alapvetően a véleményem mert nekem teljesen jó, de kiváncsi vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    D-day 2002-01-04 01:54

Új hozzászólás Aktív témák