Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz BReal #30534 üzenetére

    "Túl sok volt az építő jellegű negatív kritika."

    Igen, nálam is sok a negatív jellegű építő kritika... Amikor felteszek egy szaros 780-ről egy videót, akkor kapom első kommentnek azt, hogy "inkább arról csinálj videót, hogy honnan a kurva anyádból van ennyi pénzed"... Ez aztán építő jellegű... És nekem 2500 felíratkozásom, és havi 100ezer megtekintésem, Tirinek ennek sokszorosa, képzeld akkor, Ő mennyi ilyent kapott, és ezt moderálni kell, mint minden más oldalon. Ennyit a magyarokról. Ha valaki itt csóró, mert nem kap az anyjától pénzt, vagy nem, ismeri a munka fogalmát sem, akkor általában hangot ad az irigységének. Érdekes, ezt egy külföldi videósnál sem látom, még ott sem, ahol 30x annyi ember kommentel (ezzel arányosan sokkal több a felíratkozás, megtekintés), mint a szóban forgó kolléga csatornáján anno, pedig van bőven ilyen csatorna, ahol Titan Z-ket, meg minden drága marhaságokat mutogatnak, ami épp megjelenik...

    "...csak miért adjon ki 60e Ft-ot egy egérre, ha kevesebb, mint fele annyiért legalább ugyanolyan jót, vagy jobbat kap?"

    Válasz: Mert ez tetszik neki? És nem az ami fele ennyibe kerül, de ugyan olyan jó? Nekem is aztán mondhatod, hogy a Suzuki SX4 milyen fasza, én akkor is Mercedes W246-ot fogom venni, mert jobban tetszik...

    Egyébként szerintem én is fogok venni egy ilyen egeret, mert a mostani döglődik, és kell valami, ami jól megy a billentyűzetemhez, ami valószínű sok ember szintén egy drága valami, aminél feleennyiért jobbat kapok :DDD

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák