Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekkec

    aktív tag

    válasz #10691584 #25771 üzenetére

    Érdekes, az offomra szívesebben billentyűt ragadtál egy terjedelmes minősíthetetlen savazgatás ereiéig - ráadásul teszed ezt úgy, mint segítő szakértő, vagymi. A kegyeletsértés meg mindennek a teteje, rendkívül primitív dolog - főleg ilyen kontextusban. Ezzel kiállítottad magadról a bizonyítványt!

    És vegyük észre - miért is kezdtél flame-elni !?
    Mert nem úgy fogom az egeret ahogyan "szabványos". És keresem az ennek megfelelő jobb minőségű eszközt.
    Kinek is kellene felnőnie? :F

    Kérdésed intézhetted volna egy hozzászólással korábban is, a nem éppen építőjellegű "OMFG-zés" helyett - a másik két hasonszőrű, hátráltató és provokatív hsz.-edről már nem is beszélve. Ennek ellenére megadom a választ mindkét kérdésedre, hogy felfogd ki a hülye:
    Nem tudom másképp fogni és ezért.
    Nem szokásom ezt reklámozni, azt gondoltam itt szükségtelen, csak kérdezek válaszolnak és jutunk valamire a végén, majd köszöntem szépen a segítséget agyő. A másik ok, hogy nem szívlelem a diszkriminációt (se negatív, se pozitív irányba).

    És igen, túlzás volt a mindenki, de azoknak a személyeknek akik valami számodra nem tetszőt írnak már repül is az a pár keresetlen sor. Szvsz átlagon felüli a trollkodás per össz hsz. rátád.

    (#25769) drtimot:
    Bocs, hogy késve írtam meg a választ.

Új hozzászólás Aktív témák