Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz kekkec #25767 üzenetére

    Akkor most válaszra méltatlak. Tanult kollégámmal, Timottal ellentétben én csupán arra akartam rávilágítani, hogy hülye vagy. Erre a problémára viszont, az elmúlt évezredek tapasztalatai alapján, még nem született kellően hatásos orvosság. Egyes afrikai törzsek mind a mai napig tisztelik az ilyen (csöndes) őrülteket. Én azonban nem tartozom közéjük, ezt is csak úgy olvastam (magyarul: lehet, hogy kamu) és afrika is messze van. Úgyhogy kizárásos alapon azt tudnám javasolni, hogy faragj magadnak egyet és helyezz bele egy jobbfajta PCB-t. Látod, én hiszek az adottságaidban, lévén jómagam is trapista. Mentőötletként még az jutott eszembe, mi lenne, ha esetleg felkeresnél egy komolyabb egérgyártó vállalatot és elküldenéd nekik az egyedi igényeidhez szabott terveidet vázlatos formában. Nyilván hálásan fogadnak minden ilyen jellegű javaslatot az elcseszett egereik tökéletesebbé tételéhez. Még egy kéretlen tanács, vagy inkább ötlet jutott most az eszembe. Vajon mi történne, ha máshogy fognád az egeret :F Végtéreis (bár nyilván nem ismerhetlek, de) nagy százalékban valószínűsíthető, hogy öregapád a te korodban, még azon törte magát, hogy a fenekének melyik ülőgumójával gravitáljon a pottyantós wc ülőkéjéhez anélkül, hogy totál lefagyna a segge és kellemesebb feltételek mellett, spagettizálódva adja ki magából a fölös salakanyagot annak elkerülésével, hogy a visszacsapódó manna kárt tenne bőre Ph 5.5-ös értékében, ami fölöttébb érthető elvárás annak fényében, ha ráadásul a disznók még ezt is végigüvöltik a sápadt hajnali holdfényben. Csak azt akarom mondani, hogy ha neki sikerült, valószínűleg neked is sikerülhet (bár nem tudom végülis mennyire volt sikeres a project) Pár nap, hét és magad is elcsodálkozol miféle csodákra képes a lappangó emberi készség készlet. Azt javaslom légy türelemmel, elvégre ha egy tyúk 21 napig képes türelmet gyakorolva a tojásain kotlani, akkor neked, akinek másfél kilós agyad (+-10%) fogásra és eszközhasználatra konstruált kezeid vannak, miért ne menne :F Én mindenesetre nem látom akadályát. Ha mégsem sikerül, akkor béna balf@..gor vagy, fordított gondolkodású, szexuális identitásában megzavart hímnemű lény (alias: homornyik) vagy ami még rosszabb: francia. Én komolyan reménykedem benne, hogy egyik sem és szimplán csak elfelejtettél felnőni. A "mindenki" fogalmát pedig érdemes lenne tisztáznod magaddal, vagy legalább megdumálnod a női éneddel. Sokk sikert!

Új hozzászólás Aktív témák