Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sz.Miki

    őstag

    válasz csibe1 #24256 üzenetére

    Igazából abból lett elegem, hogy 15-20ezert fizetek egy egérért, és 2 évnél tovább csoda ha bírja.

    Razer Diamondback egeremnek először a mikrokapcsoló (1,5év) ment tönkre ezt garanciában megoldották, az utána 2 évig ment majd egyik napról a másikra sksh. Kinézetre és formára nagyon szerettem.

    Ezt követte a Copperhead eleinte minden szép és jó, majd kezdődött az egyik nap felismerte másik nap már nem , sokszor elég volt kihúzni és visszadugni ment tovább. Végül előjött a mikrokapcsolós hiba. Elegem lett.

    Ezt követte a Roccat Kone+ itt már az érzékelővel is voltak gondjaim, gyakran ugrott akadt, mindegy volt milyen egérpadot tettem alá, most már mikrokapcsolós is és elkezdte játszani, hogy bekapcsoláskor gombok működnek fények világítanak de a kurzor nem mozdul, 2,5 éves.

    Szívesen vennék pl Microsoft egeret is, de már azokat a modelleket itthon újként nem lehet megvenni, pl explorer 3.0...

    így már nem tudom mit vegyek.

    Ami még tetszene az az imperator 2012 de ott is olvasok tipikus gyerekbetegségekről amiket én is soroltam.

    Az összes egeremre vigyáztam, nem estek le, nem rángattam meg őket nem csapdostam az asztalhoz mégis meghaltak :(

Új hozzászólás Aktív témák