Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beladon

    aktív tag

    Sziasztok!

    Olyan sokan érdeklődnek a DA 2013 felől gondolom megosztom a saját tapasztalataim. Még májusban szereztem be egyet:

    1, anyaghasználat, összeszerelés, illesztések szerintem profi munka.
    2, szenzorral nincs gond nálam (1200cpi-n polling rate 1000-en használom minden accel kikapcsolva win csuszka középen rámutatás segítés kiiktatva)
    3, talpak igen jól bírják én szöveten használom kopásnak szinte nyoma sincs (qck)
    4, Jitter nincs (magasabb érzékenységen sem)
    5, neg accel, pos accel-ről méréséket nem csináltam de ha lenne szerintem látnám. (neg accel-ről kölföldi fórumokban lehet panaszokat olvasni valamint jitterről is meg arról is, hogy javították frissítéssel)
    6, görgő felfelé görgetve jóval hangosabb mint lefelé. 3-ból 3 példánynál ezt tapasztaltam
    7, középső gomb erősebben jár mint a többi (szerintem nem zavaró)
    8, duplaklikk nem jelentkezett eddig, de felkészültem rá mert ha jól emlékszem kíni omron a jobb-bal kapcsolók.
    Ha jön akkor csere japánra.
    9, a synapse használata meg nem kötelező csak az első kalibrálásig ajánlott. Rendszerint 40-50Mb ramot visz el a rendszerből ha folyamatosan online. A hálózatot szinte soha nem terheli csak bekapcsolásnál szinkronizál egyet kb.: 1-3 mp alatt.
    10, ha ár érték arányát nézzük akkor könnyen lehet, hogy jobb választás a DA be mint a 2013, de szerintem ez is van épp olyan jó csak ugye drágább és ott az online trójai :))
    Pár kép a belsőről is: [link] [link] [link] [link] [link]

Új hozzászólás Aktív témák