Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szürke

    tag

    Sziasztok!

    Meghalt a billentyűzetem 13 év után.
    Nem gondoltam volna hogy ehhez segítséget kell kérnem, de már a billentyűzetek sem a régiek...
    Gondoltam hogy veszek egyet és kész. Nem kellett volna (Dell KB-216)

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    ami a szükséges minimum


    2.Használt szóba jöhet?

    kerülném, de nem zárom ki


    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?

    Dell KB-216
    nagy a hézag a gombok között, kicsi a gombok felülete ahhoz képest amit megszoktam (genius gk--100008 (más feliratot már nem találtam rajta)) "nehéz" nyomva tartani folyamatosan ( pl. játék alatt w+shift), 3 gomb lenyomására már nem reagál (pl. w+shift+space)


    4.Mire használnád a billentyűzetet?

    mindenre is átlag szinten

    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)

    a régi Genius membrános volt ha jól gondolom, teljesen megfelelt

    6.Van konkrét modell ami tetszik?

    HP hsa-c001k
    HP tpc-c001k
    Ilyeneket használok munkahelyen, bejön a gombok felületének nagysága, a távolság a gombok között, bár játék alatt nem használtam ahol folyamatosan nyomva kellene tartani, de érzetre könnyű lenyomni és lenyomva tartani őket a mostani Dell-hez képest, nem is hangosak számomra

    2 soros Enter (elengedhetetlen)
    Slim megoldás bejön, nem akarok magasságra óriás gombokat

    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)
    magyar
    örömömre szolgálna ha a bal alsó sarokban 3 gomb lenne (ctrl, win, alt) fn nem hiányzik, kifejezetten zavar

    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)

    normál, numerikus résszel

    9.Extra igények

    semmi

    Előre is köszönöm segítségeteket! :R

    Ha valakinek van az említett Genius billentyűzet ami eladó az szóljon!
    Ugyanitt 1 napos Alzás Dell KB-216 eladó.

Új hozzászólás Aktív témák