Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helmoras

    őstag

    Sziasztok!

    Egy ideje pár hónapja olvasgatok, követem a topicot.

    Az ajánlott táblázatot megnéztem, elég rég frissült, illetve ott nem találtam olyan terméket ami minden paraméternek megfelel.
    Ahogy nézem kicsit custom mod irányba ment el a topic, az nekem már igen csak next lvl, illetve az érdeklődési körömön kívül van. :R

    Szeretnék vásárolni egy billentyűzetet. A kérdés létezik-e ilyen... Vagy a végén nekem is úgy kell összrakni? :))

    1.Mekkora összeget szánsz rá? Jó kérdés, érdekelne létezik-e ilyen termék, pénz nem számít. (nem szeretnék kizárni semmit az anyagiak végett, legfeljebb szánok rá többet)
    2.Használt szóba jöhet? Nem.
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? Új gép lesz új billentyűzet (a jelenlegi egy olcsóbb Cougar, de régebben voltegy Roccat Ryos, azt szerettem, ezért most is mechanikusat szeretnék).
    4.Mire használnád a billentyűzetet? Elsősorban fps játék, de relatíve sokat írkálok, így magyar kiosztást szeretnék(ez lesz az egyik buktató szerintem).
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? Mehanikus, de ha lehet halkabb rövidebb "úttal"
    6.Van konkrét modell ami tetszik? Nem találtam meg az igazit.
    7.Milyen kiosztást szeretnél? Magyar.
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? Teljes méretű, numerikus résszel.
    9.Extra igények: RGB világításosat szeretnék és csuklótámaszt.


    Szinte biztos vagyok benne, hogy valamiből engednem kell...
    Ha a fenti paraméterekkel nincs ajánlott termék, akkor az alábbi dolgokat tudom nélkülözni:

    Numerikus rész, csuklótámasz, rgb.

    Minnél több dolog a csomagban marad annál jobb.

    Előre is köszönöm szépen! :R

    Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák