Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -KP-

    addikt

    válasz Kleroo #65965 üzenetére

    Én pár hónapja vettem egy Klim Chroma billt, de nem magyar. Viszont ha windowsba beállítod a magyar billentyűzetkiosztást ugyanúgy megvannak az ékezetes betűk. Kivéve az í,Í, amit elérsz alt+j és alt+I kombóval. Vehetettem volna nemzetközibb kiosztásút is a német helyett felárért, hát tudod mikor.

    Van ki-be kapcsolható háttérvilágítása, lehet használni wireless és vezetékes módban is. Van saját beépített akksija ami egész sokáig bírja. A gombok viszonylag kényelmesek 500hz-es frissítést tud. Azt gondolom, ennél több a userek döntő többségének nem kell. Aki nem vérprofi játékos aki valós pénzt is keres, annak bőven elég lehet egy ilyen billt. Mondom ezt úgy, hogy van itthon egy sokszorosába kerülő cherry mx red-es Coolermaster Quickfire bill, ami 8 éve működik teljesen problémamentesen és kiszolgál az amatőr Unreal Tournament versenyeken amin még a mai napig részt szoktam venni. De mikor kipróbáltam a Klim-et játékon nem éreztem azt, hogy Corsair, vagy egyéb agyonhypeolt cuccért kiadnék 50-60 ezret. Vagy hogy a Klim fogna vissza egy pillanatig is. Ha valamit elqrtam, vagy lelőttek, az saját magam miatt volt. Egyszerűen szörnyű amilyen árak vannak manapság. Tele van a piac agyonhypeolt 50-60-70 ezres billentyűzetekkel akár, ahol a márkanéven meg a vaskos profiton kívül nem tudom mi a franc kerülhet rajta annyiban. Ez a Klim meg volt kb. 10 ezer amazonról. Szerintem minden fillérjét megéri.

Új hozzászólás Aktív témák