Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    válasz Domonkos #37056 üzenetére

    én az apk-t nem tudtam telepíteni valamiért, de van win10-es uwp app is - ugyanúgy nem a storeból telepítve.

    nagyon nem merültem bele, csak a 0-t állítottam át meg az esc-et a caps-re.
    egyébként 4 profilt tud a billentyűzet kezelni - azaz 4 fajta kiosztást lehet beállítani - mind2 ctrl lenyomásával látszik melyik aktív, a profilok között a jobb ctrl-t folyamatosan nyomva tartva a bal oldali nyomkodásával lehet váltani.
    ami jópofa, az hogy a leütéskor a karakterek felvillannak.

    lehet a kupakokat dsa-ra cserélem, mert alapból elég magas a bill, erre még az oem tesz egy lapáttal.

    az alap fn-layer szerintem nem túl jó - magicforce 68-nak értelmesebb a kialakítása elsőre.

    a kurzorblokkot hova érdemes rakni, hogy viszonylag kényelmes legyen?

    ami zavaró még, hogy az fn+win az a win-lock, tehát a win+kurzor csak úgy működik, ha először a wint nyomod, utána az fn-t, utána a wasd-ből valamelyiket, mert ha fordítva csinálod, akkor a winlock fog bekapcsolni.

    gat reddel nem touchtypolok (ha megpróbálok, akkor sok karakter marad ki, mert nem nyomom le eléggé a gombokat odafigyelve - gyakorolnom kellene), szóval a duplázással nem találkoztam, de az n gomb már beragadt egyszer. madzagnélküli módban használom.
    pok3rt még nem próbáltam.

Új hozzászólás Aktív témák