Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Fr3eWar #26382 üzenetére

    Csak kupakot, vagy full billzetet szeretnel?

    Elobbit biztosan lehet 40$+10$ szallitasert, miutan 2 hete leleveleztem veluk, hogy nez ki a magyar kiosztas, azota elerheto az egyedi kupakszett konfiguratorukban.

    Viszont meg nem kaptam meg a legyartott kupakjaimat, igy nem tudom megmondani, hogy megeri-e.
    De mivel mast nem lehet kapni, igy valoszinuleg ezzel kell beerni egy darabig.

    Amennyit szerencsetlenkedett az elmult 2 honapban a dyesub PBTs masik gyarto, barmennyire szeretnem, olyanom valoszinuleg sosem lesz :W
    Maxekkal viszont 5 nap alatt lezongoraztuk a pontos specifikaciot A-tol Z-ig *, aztan 3 nap mulva postaztak is a legyartott cuccot...

    Billzeteknel viszont nem latok ISOt, az ANSI viszont nem kinalja fel a magyar kiosztast.
    Attol meg kuldhetsz levelet a weblapjukon irt elerhetosegukre, hogy pontosan mit szeretnel, aztan 1 napon belul valaszolnak, hogy kivitelezheto-e.

    Custom nyomtatott ISO PBT kupakszettet mar megkerdeztem, nincs nekik. :W
    (ANSI is csak front printed US kiosztassal erheto el.)

    *: Vegul a 4.4mm-eset rendeltem.

    Gyari konfiguratorhoz kepest kertem par modositast:
    - bekerult a Win7 logo a valaszthato opciok koze
    - sotetkek felirat opcio is uj
    - QWERTZ legyen joval nagyobb, mint az alapertelmezett, kb. 2.8mm magas betumeret (lasd F1-F12, azok nem lettek modositva)
    - Win es a Menu gombokat alapertelmezetten a gomb kozepere nyomtatjak, kulon kernem kellett, hogy a Classic semahoz igazodva a gomb bal oldalara keruljenek. (Tobbi semahoz passzol a kozepre rendezett, csak ehhez, meg a Modernhez nem.)
    - PrintScreen, ScrollLock feliratok :DDD

    Ahogy nezem a konfigurator meg mindig pontot tesz a numpadra vesszo helyett, pedig azt is direkt kertem, hogy az legyen a default, ha magyar layout van kivalasztva. :(

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák