Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Sziasztok!

    Írtam már régebben is, vettem egy K360-at, elég jól bevált. Most éppen egy szerver belövésénél használtam, és jó volt, hogy bárhova letehetem x távolságban a géptől, nem kell a kábellel bajlódni. Tablet-hez is használtam már, ahhoz is tök jó volt.

    Szeretném lecserélni a K120 billentyűzetemet, mert már elég öreg, valamikor nem akarnak benyomódni a gombok rajta, szóval összességében már nem adja azt a komfortot, mint új korában. Szoktam takarítani fél-egy évente, jó sok mocsok szokott benne lenni. Arra gondoltam, hogy ideje lenne lecserélni valami jobbra. Lehetőség szerint valami olyat szeretnék, ami halk, és puha a nyomás érzete. A K360-nál a gépelést valahogy keményebbnek érzem, mint ennél a K120-nál, pedig nagyjából ugyanolyan távokat járnak be a billentyűk ránézésre, mégis nagyobbat ütnek az ujjaimon. Ez végülis nem baj annál a billentyűzetnél, mert ritkán használom, de hosszú távon mindenképp jobb lenne valami puhább. Miket javasoltok? Árban 10-15-re gondoltam max (ha lehet minél olcsóbban), de kíváncsi vagyok azért arra is, hogy magasabb árkategóriákban mik vannak. A Logitech-hez annyira nem ragaszkodom, ha más is van annyira jó.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák