Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alfonzso

    újonc

    Üdvözletem a hölgyeknek és az uraknak !

    Egyik ismerősöm szeretne összerakni egy asztali pc-t teljesen a nulláról, és engem kért meg hogy segítsek neki amihez én persze nem igazán értek. Remélem ti tudtok nekem segíteni ebben az ügyben ^.^.

    A kérdésekre a válasz:

    1. Mire fogod használni a gépet :
    "Inkabb filmezre kisebb jatekok futatasara zene szerkesztesre fogom hasznalni."
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel most:
    "SAMSUNG S22C150" Monitor, egér, billentyűzet.
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged:
    Az előbb felsorolt tartozékokon kívül mindenre szükségünk lesz.
    4. Mennyi a kereted rá:
    100.000 Huf
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol:
    1920 x 1080, elméletileg most ilyenre van beállítva a monitor de nem hinném hogy ilyen felbontásban is fog játszani vele.

    Ennyi lenne amit az ismerősöm adott meg válaszokat, de én ezt kicsit kiegészíteném. Szeretnék neki egy (erősebb) középkategóriás gépet összedobni neki amivel tud játszani de nem maxon, lényeg hogy a mai játékok még el-el fussanak rajta, ő azt mondta hogy régebbi játékok ( red alert :D meg hasonlók ) fussanak el gond nélkül a gépen. Nem játékokra akarja használni a gépét főleg, de nem árt ha még 'Mid' ésvagy 'Low'on eldöcögnek rajta a játékok.
    Az ismerősömnek köze van a multimédiához ( ezt tanulja ) és néha szüksége van zenéket szerkeszteni vágni, esetleg videókat összerakni. Tudom hogy ehhez is iszonyat erő kellene ha tényleg ez lenne a munkája, így a 'zene szerkesztést' mint opciót nem kell túl komolyan venni.

    Szóval összegezve, ha érhetően leírtam mit szeretnék, van 100.000Huf a gépre és ebből szeretnék neki egy erősebb ( középkategóriás) gépet összerakni. Igazából nem vagyok képben hogy ebből a pénzösszegből mit lehetne összehozni, remélem ti tudtok választ adni erre a kérdésere.

    Még egyszer köszönöm szépen mindenki segítségét!

    Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák