Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz Rypejakten #38440 üzenetére

    Ez nem jó, nekem az a tipikus fekvő kocka vagy téglatest kell...
    Most ha beteszek egy ilyet a sima atx ház helyére, előbbre nem leszek...
    Nekem az kéne, hogy egy mitx házba belenyomok egy matx alaplapot és a cuccait :D
    Androidos médialejátszón is gondolkodtam, rá a külső vinyót, de normális játékkal is játszanék, nem csak casual game-ekkel... tv-re nem akarom kötni, ezért a Dell U2312HM is marad, nem olyan rossz az... vagyis hát kötném tv-re, ha filmet akarnék nézni...
    Tudom hogy jobb az igp-je, de ha szerzek egy hd 78... akármit, a tervezett 50-60 ezer helyett 32-ért, akkor az még jobb...
    Elég friss az i5-ös, ezért ha nem kell, még most el tudnám jó áron passzolni, sajnálnám persze, de olyan jó rpg meg nem jött ki mostanság, amire kellene... persze amilyen szerencsém van, ha eladnám, egyből jönnének a jobbnál jobb bejelentések még arra az évre...meg amúgy is, csak akkor passzolnám el, az amd-s gép mellé maradna még egy szép kis összeg. Ez pedig egy trinity procinál esélyes csak... de akkor már legyen kis házban.

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák