Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JumboJet

    csendes tag

    hallottam egy Intel Xeon nevű prociról. tudom, hogy ez egy speciális, spéci cucc.
    az érdekelne, ha valaki össze tudna állítani egy ilyen rendszert,

    Mihez kell? AutoCad, SketchUP,stb tervezőprogram; sok játékhoz, és szervergépnek. ( távmeló, több gép kontrollálása egyszerre, valamint játékosok összekapcsolása és egyidőben való kiszolgálása)

    olyan alaplappal, 32-64 gb Rammal, (Ha kezeli) és legalább 2, maximum 4 videokártya támogatással.
    azt tudom, hogy vannak oylan alaplapok amik 2 egymástól föggetlen, de párhuzamban dolgozó procit tudnak kezelni. Na, ilyesmifélére gondolok.
    3 TB vinyóval, 256 GB SSD vel. ( ; nem tudom, hogy az SSD-t támogatja-e.)
    USB hub jó lenne ha lenne rajta;
    Tápegység eléggé kérdéses, hiszen egy atomerőmű kell ahoz hogy fusson ez a cucc.

    ami nagy dilemma; 4 videokártya. Igen, dee... asszem a jobbak most az R9 Fury X és a GTx 970 Ti ( vagy 980?? ) ... Az a lényeg, ha most 2 nVidia és 2 ATi karit berakok azok marakodni fognak? párhuzamban a 4 soha nem fog dolgozni csak 2-2. annak viszont nem lenne nagy értelme mi?
    4 ugyan oylan kari kellene, de olyan ami erős, és megbízható, és később ha kellene ki is lehessen cserélni valami másra.

    mégegyszer kérem; árat is írjatok; tudom, hogy ez túlrúg fél millán, de ez egy hosszútávú befektetés lesz; ami ki is fog fizetődni :))

    köszönöm előre is! :DDD

    majd elfelejtettem... normális házba bele lehet rakni, vagy ehez speckó házikó kell? >> Igen, igen, az AeroCool X3 a mániám. :D

    [ Szerkesztve ]

    Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

Új hozzászólás Aktív témák