Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Captaindeph

    csendes tag

    válasz membrandj #53641 üzenetére

    Hát van sejtésem, az adatatvitel sebbessegehez van koze a raid-nak? De elegge laikus vagyok és nagy valoszinûséggel tévedek
    A monitorra valamiért most nem szeretnék nagy hangsúlyt fektetni, de lehet mégis csak megkellene fogadnom a tanacsod, mert tobb config valtast is megelhet.
    Par honapig volt a mac minimhez egy HP pavilion 23 xi ips monitor ezen monitoron szerzett tapasztalatomból fakadoan ugy erzem, hogy nincs szuksegem ips paneles monitorra, beèrem mèg egy sima TN -el is. De ha veszek is iPs paneles monitort akkor Dell-t fogok. Nagyon sokat morfondirnagyozok a leendô config komponensein nem tudok dönteni mèg îgy sem, hogy rengeteg opcival.rukkoltál elõ, ráadásul mobilról irok.Meg hát persze beleestem abba a hibába, hogy most mar többet is hajlando vagyok fizetni 160-170 is raszannék, hogy azèrt viszonylag jó legyen a gèp ès sokaig kiszolgalja az igényeimet ami jatékban ès fikmezésben kiismerül kb. De ezt mar megbeszeltuk.
    így 160-170 ezer budgebôl milyen változtaásokat eszkozolnél a jelenlegi összeállîtáson ?

    sharkoon vaya ház
    Kingmax 4GB 1600 mhz
    120GB kingston v300 ssd
    i5-4570
    asrock b85m pro.4
    gtx 660
    ctg 500

    Köszönöm kedves membrandj!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák