Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qgloof

    újonc

    Sziasztok!
    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Single és multi vegyesen, de elég a 60 FPS. Ha nem viszi ultrán, visszahúzom akár mediumra is.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Csak perifériák + monitor.
    4. Mennyi a kereted rá?
    Jelen állás szerint 120 ezer forint lenne. (+ szállítás)
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?
    1920x1080, 60Hz. Csatlakozó mindegy mert átalakítóm rengeteg van. Szerintem ez nem támogat se G-Syncet se Freesyncet, de nem is kell.
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Minden jöhet. :)

    Amit eddig néztem, az jófogáson egy 120 ezres gép, amiben van egy i7-2600K meg egy GTX 1060 6 GB, 16 GB rammal, 1 terra HDD-vel. Az egyetlen baj, hogy nagyon messze van az eladó, és félek utánvétesen megrendelni, nehogy átverés legyen. :F

    Nagyjából ha a fent leírt konfig esetleg összehozható használt alkatrészekből, arra is teljesen nyitott vagyok. RAM-ból elég lehet a 8 GB is. Végiggondolva, itthon van egy terrás HDD-m, de az csak végső soron kerüljön a gépbe, ha megoldható. :K

    Köszönöm szépen! Ha valami nem jó, nyugodtan szóljatok rám!

Új hozzászólás Aktív témák