Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kocsiska15

    tag

    Sziasztok, megint (még mindig) én.

    Kicsit megkavarodtak a dolgok... Mint kiderült az új VGA-hoz új monitort is vennem kell :W amit nem terveztem még, hiszen abból is "jövőállót" szerettem volna később... Meg fogom látogatni a céltopikot ezzel kapcsolatban, de így első utánanézésre már érzem, hogy 70 alatt nem fogom megúszni kompromisszum nélkül (144Hz, FullHD, a méret nem lényeg ( :D ) )

    Őszintén szólva nem szívesen adom lejjebb a minőséget, de elméleti kérdéseim:
    - MSI Mortar MAX helyett létezik-e hasonló tudású lap alacsonyabb áron ami még megéri?
    - Q300L gépházról ugyanez.

    [A többi cucc egyébként: Ryzen 5 3600 proci + ben nevis hűtő, 2x8 Ripjaws 3200 Mhz RAM, Viper VPN100 512 GB SSD, Toshiba P300 2TB HDD, Bitfenix Formula Gold 550W táp, meg talán egy Arctic f14 140mm venti - a VGA alapból 1660 Ti volt, de aztán kijött a Super szóval..]

    Még egy elméleti kérdés:
    - VGA-ból néhány emberke szerint sokkal hosszabb távra érdemesebb 130k-ért RX 5700 Sapphire Pulse-t választani mint 100k-ért GTX 1660 Ti-t. ( gondolom ez logikus ha az embernek van rá kerete?) - tudom, hogy nagy az árkülönbség, ezért is csak elméleti a kérdés: változna-e valami ha az RX-t választanám? Pl. másabb monitort kéne beszereznem, vagy ez a kártya nagyobb méretű (a gépházban elfér-e), ilyesmire gondolok.

    Ez a monitor dolog durván elviszi a maradék pénzemet is, de akkor legalább ne kelljen hozzányúlnom a PC-hez és tartson a megfelelő szinten még hosszú évekig...

    Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák