Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaboka130

    tag

    Sziasztok!
    Szeretnék egy új gépet vásárolni ehhez kérném a segítségeteket.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Netezés, Youtube, Sorozatok nézése Full Hd-ban, illetve játékokra Full HD-ban Multiplayer főleg, PUBG,League of Legends,Rainbow Six Siege, esetleg ha belefér a keretbe és futna szépen akkor Blackout meg újabb játékok.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Nincs semmi hozzá csak periféria, monitort azt az itt feltüntetett áron kívűl fogok nézni egy 24" körüli Full Hd-t
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Ház,Proci,SSD,Ram,Táp,VGA,HDD,Lap,
    4. Mennyi a kereted rá?
    300k a maximum nyílván 1-2 ezer ft eltérés nem számít
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Amit venni akarok, ahogy fentebb is írtam egy Full HD mivel ebben a felbontásban tervezek játszani, nem is tudom a freesync és Gsync mit számít miben jó elég nekem a Full HD 60fps
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Én nem vagyok sem Intel sem AMD párti, azt szeretném megvenni ami a legjobb ár/érték arányban és legjobb teljesítményt nyújtja.
    A válaszokat előre is köszönöm és Kellemes ünnepeket mindenkinek, illetve Boldog Új évet!

Új hozzászólás Aktív témák